НЕЗАЛЕЖНА ОЦІНКА ДАЧНОЇ ДІЛЯНКИ

500 грн

  • Безкоштовний прорахунок за телефоном
  • Термін виконання – 30 хв
  • Доставка по м. Київ та Україні
  • Реєстрація у реєстрі Фонду держмайна

Оцінка квартири

Оцінка кімнати

Оцінка будинку

Оцінка землі

Оцінка будівлі

Оцінка приміщення

Оцінка транспорту

Оцінка гаража

Оцінка обладнання

Оцінка житлової нерухомості

Оцінка комерційної нерухомості

Документи для оцінки

Термінове виготовлення: від 30 хвилин

Ціна оцінки дачної ділянки: 2200 грн.

Необхідні документи:
• держ. акт на землю (копія)
• паспорт та код власника/замовника

Оцінка дачної ділянки: працюємо в Києві та по Україні

Мінімальна ціна та швидкі терміни

У вас є дачна ділянка, але немає необхідної документації на неї? Наша компанія ТОВ «ПРОФІ ЕКСПЕРТ» виготовить у найкоротші терміни за найвигіднішими та найдоступнішими цінами технічний паспорт не тільки в Києві та Київській області, але й по всій Україні, зробить експертну оцінку вартості дачної земельної ділянки та надасть інші подібні послуги. Ділянка дуже складна у плануванні? Не біда, наші фахівці мають найвищий рівень кваліфікації та чудово впораються з будь-якими завданнями. Оцінку вартості дачної ділянки потрібно зробити терміново, але якісно? І це не проблема – до вас виїдуть два спеціалісти, і вже дуже скоро оцінка буде зроблена!

ВИ ОТРИМАЄТЕ


100%
Гарантія


Індивідуальний
підхід


Термінове виготовлення
без доплати за терміновість

Оцінка дачної земельної ділянки – особливості сучасного законодавства

      Щоб оцінити свою дачну ділянку, зверніться до ТОВ «ПРОФІ ЕКСПЕРТ», і ваші проблеми ми вирішимо дуже швидко. Кожна процедура оцінки вартості дачної ділянки після її проведення реєструється у ФДМ за спеціальним ідентифікатором та засвідчується нотаріусом. А додатково підтвердять справжність оцінки сертифікат суб’єкта оціночної діяльності (ми його отримали одними з перших у регіоні), витяги з Державного реєстру оцінювачів та кваліфікаційні свідоцтва оцінювачів. Тому оцінка дачної земельної ділянки разом з нами – це надійність та впевненість у кінцевому результаті!

Для чого необхідна оцінка дачної ділянки

Для нотаріуса

Для запевнення, щоб виплачувати податки та держмита.

При купівлі-продажу

Дарування землі або інших юридичних операцій обов’язкова оцінка дачної ділянки

Для кредита

Оціночна вартість ділянки застави.

Страхування

Оцінка дачної ділянки при суперечках у суді, постановка ділянки на баланс юридичного підприємства та багато іншого 

        Оцінка дачної ділянки сьогодні потрібна у багатьох ситуаціях, і її найшвидше проведення гарантує вам порятунок від багатьох зайвих проблем та клопоту.

Зверніть увагу! Компанія ТОВ «ПРОФІ ЕКСПЕРТ» проводить оцінку ділянки у рамках уніфікованих методик, абсолютна частина яких регламентується законодавством України. До оцінки вартості землі фахівці додають копії всіх наявних документів, що свідчать і кваліфікаційних.

Процедура оцінки дачної земельної ділянки

    Для проведення оцінки необхідно виконати лише три послідовні дії:
1. Залишіть нам на сайті свою онлайн-заявку на оцінку дачної ділянки або просто зателефонуйте.
2. Зберіть і передайте нам необхідні документи будь-яким доступним вам способом.
3. Заберіть готовий зареєстрований у Фонді держмайна України документ про оцінку вашої дачної ділянки або замовте її доставку додому.

Вартість та час оцінки дачної ділянки

      Компанія ТОВ «ПРОФІ ЕКСПЕРТ» працює тільки на основі повної прозорості та взаємної довіри. І хоча ми були змушені підняти розцінки на наші послуги через нормативні зміни, ухвалені нещодавно у Фонді держмайна, все одно вони залишаються найнижчими в регіоні. Усього за 2200 грн. ви отримаєте відмінний результат, виконаний лише за кілька годин висококласними фахівцями. А час подання звіту тепер залежить лише від віддаленості вашої садової ділянки – по Києву та області вона становить лише 30 хвилин, а по всій Україні – від 2 годин! Не забувайте також, що вам можна лише заповнити електронну форму на сайті або просто зателефонувати нам – це просто, швидко і вигідно!

Скільки коштує оцінити дачну ділянку у Києві та Україні. Вартість
Оцінки ділянки у ТОВ “ПРОФІ-ЕКСПЕРТ”

500 грн.

Оцінка дачної ділянки онлайн калькулятор

      Ви можете зробити самостійно орієнтовну швидку оцінку вашої дачної ділянки, використовуючи наш онлайн-калькулятор оцінки. Введіть туди дані своєї ділянки, і вже за хвилину ви отримаєте приблизний розрахунок вартості – зручно, швидко і просто! Онлайн-калькулятор оцінки дачної ділянки допоможе вам зорієнтуватися в хитросплетіннях оціночної роботи фахівців та дасть змогу будувати подальші плани на вашу ділянку. А можна просто зробити це по телефону, повідомивши нашим фахівцям адресу та площу вашої ділянки!

Які терміни отримання та оформлення незалежної експертизи дачної ділянки. Найкращий сервіс – швидкий прорахунок по телефону!

від 30 хв

Завдяки тому, що основною функціональною ланкою нашої компанії є грамотно та повноцінно укомплектований штат, ми скоротили процес експертної оцінки земельної ділянки лише до кількох годин! Тепер готовий звіт, залежно від віддаленості об’єкта від столиці, наші клієнти отримують півгодини після візиту оцінювача на ділянку. Терміново, безпомилково та комфортно у всіх відносинах – тільки тут!

Зверніть увагу: Щоб уточнити подробиці, замовити послугу та зіставити завдання із запропонованим рішенням, просто зателефонуйте консультанту з ринкової оцінки земельної ділянки або залиште свої контакти у комунікаційній формі. Тут немає перерв на обід та вихідних днів – ми на зв’язку!

Оцінка дачної ділянки онлайн

        Вам потрібен технічний паспорт дачної земельної ділянки чи оцінка вартості землі в садовому товаристві, але вам катастрофічно не вистачає часу? Для вирішення таких проблем ми створили онлайн-послугу виготовлення документа – за пару хвилин просто замовити цю послугу, заповнивши заявку на нашому сайті https://btikiev.com.ua. Наш менеджер зв’яжеться з вами, обговорить час та місце оцінки ділянки – і вже найближчим часом наші фахівці-оцінювачі виїдуть до вас! Не забудьте при цьому вказати, чи потрібна вам підвищена терміновість послуги – ми не стягуємо за це додаткову плату, як нині роблять багато компаній-оцінювачів.

Перелік обов'язкових для надання документів для дачної ділянки:

        Відразу після залишеної вами заявки наші фахівці починають роботу з оцінки вашої ділянки. Оскільки ця процедура складна та багатоетапна, будьте готові одразу надати необхідний перелік документів:

Вартість садової землі – перелік документів

Паспорт та ідентифікаційний код

Документи про право власності – державний акт на землю

А для юридичних осіб – ще їхні установчі та реєстраційні документи

      Далі наш спеціаліст, порівнюючи дані вашої ділянки з правилами та регламентаціями законодавства на основі дохідної, порівняльної та залишкової методик, виводить потрібні дані про вартість садової землі.

Зверніть увагу! Після звіту наш оцінювач передає для реєстрації отриманий результат до Фонду державного майна у спеціальному реєстрі. При цьому для перевірки його нотаріусом звіту надається свій індивідуальний номер (ідентифікатор).

Оцінка дачної ділянки – тільки у ТОВ «ПРОФІ ЕКСПЕРТ»

        Співпрацюючи з нашою компанією, ви гарантовано отримуєте:

        • безкоштовні консультації з будь-якого цікавого для вас приводу – як оцінити дачну ділянку, які дії потрібні від вас, необхідні документи для оцінки та інше;

        • швидкість та відмінна якість роботи наших оцінювачів-професіоналів – щоб оформити остаточний документ, часто достатньо лише 30 хвилин; при цьому можна зробити роботу терміново – не потрібна додаткова плата

      • повна прозорість та легальність усіх наших дій – у наявності у нашій компанії всі необхідні дозволи, сертифікати та ліцензії;

        • гарантія відмінного кінцевого результату без додаткових плат, затягувань та ексцесів;

        • наша повна відповідальність за всю проведену роботу з оцінки дачної ділянки;

      • великий досвід та численні позитивні відгуки наших клієнтів!

      Тому звертайтесь до нас – у ТОВ «ПРОФІ ЕКСПЕРТ», і ви будете приємно вражені якістю, швидкістю та відповідальністю нашої роботи для вас!

Де замовити та швидко зробити оцінку ділянки

ВІД ЗАЯВКИ ДО ОТРИМАННЯ
3 ПРОСТИХ КРОКИ

1. Заявка

Зателефонуйте або залиште заявку у віртуальній формі

2. Надайте зручним способом пакет документів

Після чого менеджер запропонує вам вибрати зручний спосіб передачі документів.

3. Отримайте готову незалежну (експертну) оцінку земельної ділянки

З наданим реєстраційним номером ФДМУ. Ви можете забрати в офісі чи замовити доставку.

Оплата. Виготовляється зручним для Вас способом

Чому Вам слід замовити оцінку нерухомості у нас?

Дбаємо про клієнта

Наші консультації є безкоштовними навіть для тих, хто не користується нашими послугами.

Працюємо швидко

Великий штат оцінювачів з досвідом роботи дає можливість оцінювати дачну ділянку швидко і не дорого.

Діємо легально

Компанія має офіційні ліцензії та сертифікати Фонду державного майна.

Гарантуємо швидкий результат

Жодних затягувань термінів, бюрократичної тяганини та черг.

Нам довіряють

Під час оформлення документації ми враховуємо ваші побажання. У будь-якій ситуації – ми на вашому боці.

Ми поряд

Наш головний офіс знаходиться біля метро у центрі Києва.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИГОТОВЛЕННЯ ОЦІНКИ ДАЧНОЇ ДІЛЯНКИ

Відгуки про роботу наших оцінювачів:

Микола

Перед продажем дачі звернувся до фірми, щоб провести оцінку земельної ділянки. Мені хлопців рекомендували і взагалі я не розчарувався. Я знаходився в Одесі і мені моментально зробили оцінку онлайн та за вигідною ціною. Все доступно та професійно. Рекомендую.

Світлана

Дуже сподобалася швидкість та професіоналізм. Я замовила оцінку дачної ділянки мами. Оцінювач сам із нею зв’язався і на прохання виїхав на місце. Провели роботу оперативно та з консультацією. Дякую, всі дуже сподобалися.

Замовити виготовлення оцінки на земельну ділянку

Отримання оцінки землі виходить дешевшим!
Гарантована знижка

Працюємо по Києву та Київській області

Замовляючи послугу, Вам може знадобитися:

Оцінка квартири

Важливо знати

ПО ВСІМ ПИТАННЯМ ЗВЕРТАЙТЕСЯ:

Чекаємо на вас за адресою:

м. Київ, метро Дружби Народів, бульвар Дружби Народів, 23, офіс 11, (Будинок меблів 3 поверх).