Будівельне проектування

дог. ціна

 • Безкоштовний прорахунок за телефоном
 • Термін виконання – 30 хвилин
 • Доставка по м. Київ та Україні
 • Реєстрація у реєстрі Фонду держмайна

Оцінка квартири

Оцінка кімнати

Оцінка будинку

Оцінка землі

Оцінка будівлі

Оцінка приміщення

Оцінка транспорту

Оцінка гаража

Оцінка обладнання

Оцінка житлової нерухомості

Оцінка комерційної нерухомості

Документи для оцінки

Термінове виготовлення: від 30 хвилин

Будівельне проектування: дог. ціна

Необхідні документи:
• Правовстановлюючий документ
• Паспорт та код власника/замовника

Будівельне проектування

Київ та область – дог. ціна

Це створення прототипу майбутнього об’єкта з урахуванням усіх чинних законодавчих норм і правил. Процедура включає в себе кілька етапів. До складання проектів залучається група професіоналів, що спеціалізуються на різних напрямках, починаючи від геодезії і закінчуючи графічним дизайном. В результаті згуртованої роботи спеціалістів створюється комплект документів, що містить схеми, креслення, малюнки та текстові роз’яснення всіх нюансів майбутнього будівництва. Зведення житлового чи нежитлового об’єкта без попередніх професійних розрахунків і кошторисів призводить до серйозних помилок, які можна виправити у процесі роботи.

ВИ ОТРИМАЄТЕ


100%
Гарантія


Індивиідуальний
підхід


Термінове виготовлення
без доплати за терміновість

Зачем нужны проектные документы

Проектування та будівництво два невід’ємних один від одного від процесу. Навіть зведення дачного будиночка вимагає продуманої стратегії, що вже говорити про великі будівлі та споруди. Проектування об’єктів є важливим етапом будівельних робіт. Підготовка проекту дозволяє:

 • перенести задум у графіки та креслення, заздалегідь оцінивши всі плюси та мінуси майбутніх приміщень;
 • побудувати об’єкт, що підходить під цілі та задуми замовника, з урахуванням його дизайнерських переваг;
 • уникнути перешкод з боку наглядових органів при отриманні дозволу на будівництво об’єкта;
 • розрахувати кошторис витрат матеріалів;
 • проконтролювати будівельний процес;

Замовник завжди може звернутися до розробника проекту, з проханням, роз’яснити складні моменти або змінити виявлену не стиковку. Фахівець враховує всі норми проектування та запобігає можливим помилкам ще на етапі розробки або в процесі зведення.

Проект необхідний для отримання технічного паспорта при здачі будинку в експлуатацію, а також реєстрації нерухомості. Без проектної документації не можна застрахувати нерухомість. Професійне проектування допомагає уникнути маси помилок та вписатися в розрахунковий кошторис витрат.

Виды проектов

Проектування в Україні поділяється на два основні види:

 • Типове.
 • Індивідуальне.

Типові проекти – це розумний компроміс, за якого замовник отримує професійний пакет документації на майбутнє будівництво за досить низькою ціною. Суть типових проектів у тому, що будівлі з розроблених креслень зводяться багаторазово. З одного боку, це дозволяє надати об’єкту неповторності. З іншого боку, дає змогу врахувати вже досконалі будівельні помилки та уникнути їх. Такий підхід часто використовується у житловому проектуванні, при зведенні МКД чи заміських будинків, але не підходить для будівництва унікальних конструкцій.
Індивідуальне проектування проекту передбачає підготовку пакету документів за унікальними параметрами. При розробці таких креслень враховуються побажання замовника та особливості земельної ділянки.

Для підготовки індивідуального проекту потрібно кілька тижнів. Такі роботи коштують дорого та проводяться у кілька етапів. Яке проектування потрібне в тому чи іншому випадку, вирішує замовник.

Які існують методи проектування

Технічне проектування виконується агентствами, що спеціалізуються, за різними методиками.

Існують такі методи проектування:

 • Серійне проектування Застосовується найчастіше у створенні житлових комплексів і полягає у створенні проекту різних на кшталт будинків. Окремі елементи майбутньої споруди або навіть цілі блоки беруться із каталогу індустріальних виробів. При серійному проектуванні зберігається базовий принцип – у всьому комплексі використовуються однакові матеріали, однотипне планування, аналогічна конфігурація або обладнання.
 • Графічне проектування – стандартний підхід до викладу ідеї на папері як графіків, креслень, таблиць, схем і текстової документації. Такий метод використовується при проектуванні організацій, промислових та житлових споруд. Графічний підхід дозволяє детально вивчити майбутній об’єкт, опрацювати конструктивні елементи та вузли.
 • Модельно-макетний метод дозволяє створити об’ємну модель майбутньої будівлі у просторі. За допомогою такого втілення можна вирішувати різні архітектурні завдання, підбираючи оптимальний варіант рішення. Особливо актуальним є цей метод при будівництві промислових споруд. Просторова модель дозволяє проводити експерименти та відслідковувати їх результати.
 • Макетно-графічний метод – раціональна сукупність графічних зображень з композиційним мисленням. Цей спосіб відмінно підходить при підборі ідеї або для порівняння між декількома варіантами. Дозволяє деталізувати великомасштабні проекти, знаходити цікаві композиційні та дизайнерські рішення.

Вибір способу залежить від поставленого завдання та підбирається залежно від побажань замовника.

Этапы проектирование

Які етапи проектування передують створення графічної та текстової документації?

Існує 4 основні етапи проектування:

 • Передпроектні роботи. Вони включають збір документації, вивчення місцевості, де буде зведений об’єкт, проведення геодезичних вишукувань, складання ландшафтного плану. Перший етап готує «ґрунт» для майбутнього будівництва, враховуючи санітарні, екологічні, містобудівні та інші норми. Співробітники проектного інституту виїжджають на ділянку та проводять польові дослідження.
 • Складання ескізу. За складеним із замовником завданням на проектування та з урахуванням геодезичних, інженерних та містобудівних особливостей, робляться начерки майбутнього об’єкта. Він дає загальне уявлення про зовнішній вигляд споруди, планування внутрішніх приміщень та ландшафтний дизайн. З ескізу складається тривимірна модель, яка у подальшому допрацьовується необхідними деталями.
 • Виготовлення робочого проекту. На цьому етапі проектувальник готує всю документацію, необхідну для архітектурного проектування – детальні схеми, креслення, графіки, таблиці та описи. У документах докладно описуються параметри фундаментів, стін, перекриттів, інженерних вузлів. Тут же зазначаються необхідні для будівництва будматеріали – специфікація, марки, кількість.
 • Інженерне проектування комунікацій. Технічний проект включає обов’язковий розрахунок підводки до будівлі холодної та гарячої води, газу, електрики. Крім цього розробляються креслення для монтажу систем опалення та вентиляції.

За готовою документацією будівництво йде швидко та чітко.

Скільки коштує будівельне проектування у Києві та Україні. Вартість
у ТОВ “ПРОФІ-ЕКСПЕРТ”

дог. ціна

Що входить у готовий проект

Проектування будівельних робіт – це цілий комплекс заходів, у результаті якого замовник отримує комплект документації.

За правилами проектування до нього включено:

 • Генеральний план, який включає точне розташування об’єкта, шляхи під’їзду на ділянку, елементи благоустрою та ландшафтного дизайну.
 • Пояснювальна записка – короткі висновки щодо нюансів майбутнього будівництва.
 • Архітектурний розділ містить у собі базові параметри об’єкта – зовнішній вигляд споруди (стіни, дах, віконні та дверні отвори тощо). Конструктивні вузли представлені в розрізах із зазначенням геометричних параметрів перекриттів та стін. Прописуються розміри приміщень, схеми розташування вентиляційних ходів, особливості дверних та віконних отворів. Над цим розділом працюють співробітники архітектурного бюро та його цілком достатньо для узгодження будівельних робіт у державних інстанціях.
 • Конструктивний розділ розробляється інженерами-проектувальниками. У ньому описується специфікація будівельних матеріалів, розрахунки у всіх частинах конструкції, робляться докладні креслення окремих вузлів і з’єднань. У цьому розділі прописується черговість робіт і вказується, які технології будівництва слід застосовувати.
 • Інженерний розділ містить опис майбутнього життєзабезпечення будинку – електропостачання, опалення, водопровід, каналізація та ін.

Під час підготовки проекту важливо не зупинятися виключно на архітектурному розділі, а включати до документації всі блоки. Тільки в цьому випадку дані проектування використовуються на повну силу і дозволяють урахувати всі нюанси будоб’єкта

.

Скільки коштує спроектувати об'єкт

Вартість проектування розраховується індивідуально та залежить від цілого ряду факторів.

Для розрахунку вартості слід скласти технічне завдання на складання проектної документації з урахуванням:

 • Складності та обсягу робіт.
 • Вида проекту – типовий чи індивідуальний.
 • Типу будівництва – житлове чи нежитлове.

Проектування в Києві здійснюється за заздалегідь обумовленою ціною. Дізнатися зразкову суму робіт можна онлайн. Залишіть заявку на замовлення проекту на нашому сайті або зателефонуйте нам за вказаними телефонами. Фахівці компанії проведуть попередній розрахунок ціни за вказаними параметрами.

.

Де замовити проектування

Замовити виготовлення проекту можна у нашій компанії. Ми надаємо комплекс послуг без затримок та за прийнятними цінами.

Наші головні переваги:

1. Приймаємо заявки онлайн, що полегшує взаємодію із замовником та економить його час.

2. Працюємо без затримок

3. Здійснюємо виїзд на місце для проведення розвідувальних робіт та контролю етапів будівництва

Ми ведемо виготовлені проекти до моменту здачі збудованого об’єкта в експлуатацію. Досвідчені колективи геодезистів, архітекторів, проектувальників, дизайнерів, гарантують розробку технічно вивіреної документації, в якій дотримуються всі основи проектування.

Зателефонуйте нам негайно, і ми розпочнемо проектування діяльності вже сьогодні.

Чому Вам потрібно замовити будівельне проектування саме у нас?

Дбаємо про клієнта

Наші консультації є безкоштовними навіть для тих, хто не користується нашими послугами.

Працюємо швидко

Великий штат проектувальників із досвідом роботи дає можливість робити типовий проект швидко та не дорого.

Діємо легально

Компанія має офіційні ліцензії та сертифікати Фонду державного майна.

Гарантуємо швидкий результат

Жодних затягувань термінів, бюрократичної тяганини та черг.

Нам довіряють

Під час оформлення документації ми враховуємо ваші побажання. У будь-якій ситуації – ми на вашому боці.

Ми поряд

Наш головний офіс знаходиться біля метро у центрі Києва.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ПРОЕКТУВАННЯ

Відгуки про роботу наших оцінювачів:

Нікіта

Работаю региональным менеджером. Постоянно в командировках. Посчитал, сколько мне по факту будет стоить приватизация родительской двухкомнатной квартиры, если буду брать выходные, ездить по всем этим конторам. Решил, что дешевле и проще заплатить профессионалам. Сдал документы, какие сказали, и на два месяца забыл. Все оформили, я доволен.

Віктор

Потрібна була термінова приватизація нашої квартири, яку нам підприємство надало вже років 30 тому. А тут вирішив, що хочу внучці її переписати, хай буде, як підросте. Куди звернутись? Давай у «ПРОФІ ЕКСПЕРТ», щоб не сидіти у нескінченних чергах. Усі зробили за місяць. Дуже зручно.

Замовити виготовлення приватизації квартири

Отримання приватизації квартири виходить дешевшим!
Гарантована знижка

Працюємо по Києву та Київській області

Замовляючи послугу, Вам може знадобитися:

Оцінка квартири

Важливо знати

ПО ВСІМ ПИТАННЯМ ЗВЕРТАЙТЕСЯ:

Чекаємо на вас за адресою:

м. Київ, метро Дружби Народів, бульвар Дружби Народів, 23, офіс 11, (Будинок меблів 3 поверх).