Технічна інвентаризація в м.Києві та Київській області

Технічна інвентаризація — справка-характеристика технічного стану объєктів
нерухомого майна, розташованих на земельній ділянці (будівля, споруда, ін.), їх належність, склад та оцінка, підготовлені бюро технічної інвентаризації (БТІ) в установленому порядку.
техпаспорт бтіКомпанія «Київське обласне БТІ» надає комплекс послуг з проведення технічної інвентаризації (як первинної, так і поточної) і виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомості в місті Києві та Київській області.

Первинна інвентаризація проводиться після завершення будівельних робіт на об’єкті. Її головна мета – опис споруди за основними ознаками, а також фіксація його розташування на земельній ділянці.

Поточна інвентаризація необхідна в разі проведення робіт, в результаті яких буде змінено технічні або якісні характеристики об’єкта. До таких робіт відносяться перепланування, реконструкція, зміна обладнання, зведення, руйнування, зміна рівня благоустрою, а також знесення.

Перелік документів, необхідних для проведення технічної інвентаризації з подальшою видачею технічного паспорта:

Для первинної інвентаризації
• Копія паспорта і ідентифікаційного коду власника (для юридичних осіб копії установчих документів);
• Копія документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку чи право користування земельною ділянкою (у разі оформлення окремо стоячих будівель)
• Декларація ДАБІ про початок будівельних робіт;
• Проектна документація;
• Рішення про присвоєння поштової адреси.

Для поточної інвентаризації
• Копія паспорта і ідентифікаційного коду власника (для юридичних осіб копії установчих документів);
• Копія документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку чи право користування земельною ділянкою(у разі оформлення окремо стоячих будівель)
• Правовстановлюючий документ на об’єкт нерухомості;
• Діючий технічний паспорт на житловий будинок;
• Проектна документація на будівництво або реконструкцію (якщо здійснювалась).

Відповідно до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації нерухомого майна від 10 липня 2001 року № 582/5773 з 1 січня 2013 року технічні паспорти на нерухомість мають право виготовляти не тільки комунальні БТІ, а й інші суб’єкти господарювання, що мають в штаті сертифікованих фахівців.

Фахівці компанії “Київське обласне БТІ” пройшли необхідну атестацію архітектурно-будівельної комісії при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України і мають кваліфікаційні сертифікати інженера з інвентаризації нерухомого майна.
Сертифіковані інженери виконують технічну інвентаризацію об’єктів нерухомості по Києву та Київській області, з подальшим оформленням технічного паспорта на нерухомість.

Якщо Вам потрібен техпаспорт  на квартиру, будинок, гараж, нежитлову будівлю , нежитлове приміщення або на об’єкт незавершеного будівництва то ми можемо його виготовити з мінімальними тимчасовими витратами..

Як замовити технічний паспорт в Києві або Київській області

Для Вашої зручності та економії часу Ви можете замовити виготовлення технічного паспорта двома способами:

Після отриманої від Вас заявки кваліфікований фахівець зв’яжеться з Вами для обговорення деталей замовлення.